تاریخ : پنجشنبه 26 مرداد 17:51 کد خبر : 1404

تجلیل با شکوه از خانواده شهید مدافع حرم محسن حججی در مسجد مقدس جمکران


مراسم با شکوه تجلیل از خانواده شهید غرورآفرین محسن حججی با حضور تولیت مسجد مقدس جمکران و هزاران عاشق و دلباخته امام زمان(عجل الله تعالی فرجه) برگزار شد.

خبرحماسه؛ به نقل از فردونیوز:مراسم بزرگداشت شهید غرورآفرین مدافع حرم، محسن حججی امشب با حضور برادر، عمو و دایی این شهید والا مقام، حجت الاسلام والمسلمین محمد حسن رحیمیان تولیت مسجد مقدس جمکران و هزاران عاشق و منتظر امام زمان(عجل الله تعالی فرجه) در صحن جامع مهدوی برگزار شد.

در ابتدای این مراسم با شکوه پیکر دو شهید مدافع حرم در میان فریادهای لبیک یا حسین و لبیک یا زینب منتظران ظهور از باب الشهدای مسجد مقدس جمکران تا ورودی مسجد اصلی بر دوش زائران و مجاوران تشییع شد.

در ادامه این مراسم لوح یادبود و نشان کاشی گنبد مسجد مقدس جمکران به پاس فداکاری و رشادت این شهید والامقام توسط تولیت این مکان مقدس به عموی شهید حججی اهدا شد. همچنین نشان خادمی افتخاری مسجد مقدس جمکران به خانواده این شهید غرورآفرین اهدا شد.

گفتنی است شهید حججی انس ویژه ای با مسجد مقدس جمکران داشت و شب های چهارشنبه به صورت مستمر از اصفهان به قم عزیمت کرده و به حرم حضرت معصومه(سلام الله علیها) و مسجد مقدس جمکران مشرف می شد.


chapta