تاریخ : دوشنبه 22 اسفند 12:27 کد خبر : 1497

آیین رونمایی از کتاب متفاوت "قصه ننه علی" جدیدترین اثر انتشارات حماسه یاران در یادمان شلمچه


آیین رونمایی از کتاب متفاوت «قصه ننه علی» با حضور مادر شهیدان شاه آبادی و نویسنده کتاب آقای مرتضی اسدی و با حضور سه راوی برجسته کشوری حاج حسین یکتا، حاج حسین کاجی و حاج محمد احمدیان و با حضور مردم و کاروان های مختلف راهیان نور در روز ۲۰ اسفند روز راهیان نور در یادمان شلمچه برگزار شد.

حاج حسین کاجی از راویان دفاع مقدس و مدیر انتشارات حماسه یاران در این جلسه گفت: زنده نگه داشتن خاطرات خانواده شهدا مخصوصاً مادران شهدا بسیار مهم است

وی ادامه داد: تصویر بسیار معروف شهید علی شاه آبادی را بارها دیده ایم ولی کمتر کمی می‌دانست که ۱۲ سال پیکر این شهید در همین شلمچه مفقود بوده و مادر این شهید که سختی های عجیبی و طاقت فرسایی متحمل شده است که گوشه ای از آن در کتاب آمده است.

حاج محمد احمدیان از راویان دفاع مقدس نیز در این جلسه با بیان خاطراتی از شهدا، و چشم انتظاری مادران شهدا، اظهار داشت: وقتی کتاب «قصه ننه علی» را خواندم به خود گفتم حتماً باید در این مراسم حضور داشته باشم و از این مادر با عظمت و بسیار صبور به سهم خود عرض ارادت خود را بیان کنم.

حاج حسین یکتا از راویان برجسته کشور نیز طی سخنانی در این مراسم معنوی، اظهار داشت: این کتاب « قصه ننه علی» بی نظیرترین و متفاوت ترین کتابهای منتشر شده درحوزه مادران شهدا است که توصیه می کنم همه مخصوصاً بانوان و افرادی که دچار مشکلات خانوادگی هستند این کتاب را حتماً بخوانند.

در پایان جلسه، آیین رونمایی از کتاب « قصه ننه علی» و تقدیر از نویسنده کتاب برگزار شد.

گفتنی است کتاب بسیار متفاوت « قصه ننه علی» به همت انتشارات حماسه یاران و با نویسندگی مرتضی اسدی در ۱۸۸ صفحه به چاپ رسیده است.

متن خبر از خبرگزاری برنا
رونمایی کتاب     قصه ننه علی     شهیدان شاه آبادی     حماسه یاران                            


chapta